/درباره ما
درباره ما ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ،۱۱:۳۲:۵۲ +۰۰:۰۰

موسسه حقوقی ماهان مشاورین

ماهان مشاورین، تخصصی ترین مرکز خدمات اداری و دارنده ایزو ۹۰۰۱ (استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفی) و ایزو ۱۰۰۰۲ (استاندارد بین اللمللی رضایتمندی مشتری) و دارای بیش از ۶ سال سابقه در اصفهان و همچنین تنها دارنده مدرک آیین نامه تشخیص صلاحیت پیمانکاری در زمینه رتبه بندی با توجه به روند قانونگرایی و استحکام قانونمندی در جمهوری اسلامی
موسسه حقوقی ماهان مشاورین در تاریخ ۰۳/۱/ ۱۳۹۰ بطور رسمی فعالیت خود را در” استان اصفهان آغاز نمود.البته لازم به ذکر است موسسه ماهان مشاورین به صورت تخصصی ازسال ۱۳۹۱/۰۸/۳۰ نیز در حوزه های خدمات ثبت شرکت و ثبت برند فعالیت نموده است. اما از آنجایی که همه چیز محتاج علم است و علم محتاج تجربه ،موسسه حقوقی ماهان مشاورین توانست با تکیه بر این علم ،تجربه ، پشتکار ،انگیزه و صبر و شکیبایی بر تمامی مشکلات غلبه کرده و به جایگاه مطلوب خود دست یابد و به عبارتی مسیر خود را پیدا نماید.موسسه حقوقی ماهان مشاورین در سال ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ موفق به تاسیس  شعبه ی دیگری در اصفهان گردید.امروز به خود میبالیم و افتخار داریم که با دارابودن تجارب مفید با همکاران و کارشناسان کاردان در حوزه خدمات ثبت شرکت، اخذ برند و رتبه بندی شرکتها اطلاعات مفیدی در اختیارکلیه ی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی قرار دادیم و می توانیم عنوان یکی از بهترین ها را در حیطه ی فعالیت خود در اصفهان به یدک بکشیم.

از سال ۹۰ که فعالیت ثبتی حقوقی را شروع کردیم خیلی زود متوجه شدیم که دید مشتری ها نسبت به موسسات ثبتی مثبت نیست! عدم شفافیت در ارائه خدمات ثبت شرکت و ثبت برند، قیمت گذاری های بسیار بالا به دلیل عدم اطلاع مشتری، افزوده شدن قیمت در حین کار، عدم ارائه اطلاعات ثبتی و حقوقی مفید به مشتری، رفت و آمد چندین باره مشتری به محل موسسات در مراکز شلوغ شهر، عدم سرویس دهی به مشتریان توسط همکاران  از موارد نارضایتی مشتریان بود. در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین بار در اصفهان، با توجه به رشد نرم افزارهای اینترنتی و موبایلی، سامانه ای را به منظور ارائه خدمات ثبت شرکت و ثبت برند و اخذ رتبه خدمات مشابه ایجاد کنیم.

در این راستا یکی از موفقیت‌های تیم سخت‌کوش و خلاق ما، ساده سازی روند ثبت  با ارائه محتوا و راهنمایی های مختصر و مفیدی بود که به تمامی سوال های مشتری پاسخ دهد. همچنین در کنار سرویس های ثبتی به زودی سرویس های حمایتی حقوقی مانند حمایت از طرح صنعتی و اختراع را ارائه می کنیم تا گستردگی و کیفیت خدماتمان را افزایش دهیم.

تیم ماهان مشاورین از تیم ثبتی تشکیل شده :تیم ثبتی جوان و متخصص که از تجربه وکلای مجرب استفاده می کند . ما کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، ماهان مشاورین را بر پایه اصول پنج گانه رشد و پیشرفت، احترام به مشتری، شفافیت و صداقت، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در ارائه خدمات ثبتی و حقوقی، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما،رضایت مشتریان از ماست.

  • ثبت شرکت – لچاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • ثبت شرکت – لچاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • ثبت شرکت – لچاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات ماهان مشاورین

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

راه حل ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خدمات ویژه

  • ثبت شرکت بازرگانی

  • ثبت برند

  • ثبت شرکت

جهت مشاوره با کارشناسان ما عدد 1 را به 5000138285 ارسال نمایید